Magia Oka – Mobilna Stylizacja Rzęs i Architektura Brwi

REGULAMIN USŁUG

 1. Jeśli kondycja rzęs naturalnych jest nieprawidłowa mogę odmówić wykonania zabiegu.
 2. Zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin, zależnie od metody i ilości rzęs klientki. Proszę o zarezerwowanie dostatecznie dużo czasu na wizytę.
 3. PRAWIDŁOWA aplikacja nie wpływa na niszczenie naturalnych rzęs.
 4. Przy pierwszej wizycie każda z klientek poproszona jest o wypełnienie karty klientki.
 5. Klientka zobowiązana jest powiadomić o wszystkich przewlekłych chorobach (problemy z tarczycą, uczulenia, alergie, przebyte zabiegi kosmetyczne w dzień wizyty, choroby i operacje) Wszystkie problemy zdrowotne mogą wpływać na trwałość aplikacji.
 6. Proszę mnie powiadomić jeśli podczas aplikacji odczuwany będzie jakikolwiek dyskomfort (uwieranie, pieczenie, swędzenie, duszności).
 7. Klientka rozumie, że podczas aplikacji musi zachować spokój i najmniej rozmawiać oraz mieć zamknięte oczy przez cały zabieg.
 8. Proszę o przychodzenie na wizytę po dokładnie zrobionym w domu demakijażu. Pamiętajmy, że resztki tuszu, tłustych olejków, fluidów, kremów wpływają niekorzystnie na prawidłowo wykonaną stylizację i mogą źle wpływać na czas aplikacji, gdyż może ona się wydłużyć do 30 minut.
 9. Konieczne jest mycie rzęs. Rzęsy pełnią funkcję ochronną oczu. Przez pierwsze 48h unikamy wody, pary wodnej, wysokich temperatur, ale po tym czasie MYJEMY kosmetykami nie zawierającymi tłustych składników, ponieważ rozpuszczają klej i rzęsy będą szybciej wypadać.
 10. Koniecznie proszę mnie poinformować, gdy pojawi się stan alergiczny, należy zażyć tabletkę na alergię (opuchlizna, swędzenie, mocne łzawienie).
 11. Rzęsy zdejmowane są specjalnym preparatem (NIE SĄ WYRYWANE) i jest to bezbolesny zabieg.
 12. Gdy rzęsy będą nadawały się już do uzupełnienia proszę ich absolutnie nie tuszować, tylko umówić się na dopełnienie lub zdjęcie zaaplikowanych rzęs.
 13. Dopełnienie jest wtedy, gdy na oczach zostanie faktycznie 1/3 rzęs. W przypadku kiedy na oku zostanie po kilka kępek, jestem zmuszona do ich ściągnięcia i założenia nowych, tak więc cena obowiązuje za NOWA APLIKACJE.
 14. Nie uzupełniam rzęs po innych stylistkach. Decyzja o dopełnieniu rzęs podejmowana jest po faktycznym sprawdzeniu stanu prawidłowości aplikacji. W takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie.
 15. Proszę mieć na uwadze długi czas oczekiwania na wolny termin. Wolne godziny z dnia na dzień zdarzają się tylko i wyłącznie w przypadku odwołania lub przełożenia wizyty przez inną panią. Zachęcam do zapisywania się na co najmniej jeden termin w przód.
 16. Bardzo proszę o potwierdzenie wizyty zwrotnym smsem.
 17. W sytuacji spóźnienia się klientki na wizytę, wykonuje tyle aplikacji ile zdążę w przeznaczonym na to czasie. Spóźnienie nie powoduje obniżenia ceny.
 18. Klientka proszona jest, aby nie przychodzić na umówioną wizytę wcześniej, niż 10 minut przed ustaloną godziną zabiegu.
 19. Nie przyjmuję klientek z osobą towarzyszącą.
 20. Klientka zobowiązana jest poinformować, gdy po zabiegu wystąpią niepożądane objawy bądź aplikacja będzie nietrwała ( reklamacja uwzględniania do 5 dni ).
 21. Wizytę można oczywiście odwołać, po wcześniejszej informacji, gdyż na to miejsce mogłabym przyjąć inną klientkę.
 22. Nie odpowiadam za trwałość aplikacji, gdy nie będą stosowane prawidłowe zasady pielęgnacji.
 23. Wszystkie ustalone zasady stworzone są, by zadbać o zdrowie, komfort i trwałość aplikacji każdej klientki.
 24. Umówienie się na wizytę oznacza automatyczną akceptację powyższego regulaminu. W razie pytań odnośnie regulaminu, proszę o kontakt